Astrologie v Astro-Auře

 

Přijdete-li na astrologickou (anebo i jakoukoliv jinou) konzultaci do Astro-Aury, čeká na Vás zcela samostatná, velmi příjemná místnost meditačního typu, u delších sezení pak i malé občerstvení.

Nemusíte se obávat žádných špatných předpovědí – pokud už vůbec nějaké prognózy požadujete, sami si určujete, co a do jaké míry toužíte vědět a co už nikoliv – anebo například čemu se v rozhovoru zcela zásadně chcete vyhnout docela. Účelem tohoto „povídání“ je zaměřit se především na to, co je ve Vašem životě pozitivní - jaký je Váš vrozený potenciál, úkoly a životní lekce a  co by se eventuálně dalo lépe přenastavit či poopravit – a také jakou přesně cestou. O tom složitém pak nejlépe víme každý dost na to, aby tomu bylo nutné přidávat další sílu ještě nějakými poukazy – dozvíte se sice jak z toho ven, ale určitě to není  důvod ke slovům, u kterých byste se jinak třeba i mohli trochu zapotit. Vládne tu skutečně velmi lidský, srdečný a otevřený přístup, pochopení, empatie a pokora k Živoucímu Univerzu, jehož jsme všichni nedílnou součástí.

Váš horoskop – jakási mapa, symbolizovaná postavením hvězd v čase Vašeho prvního nádechu v tomto těle a na daném zeměpisném místě - která automaticky vystihuje Váš charakter i osud, karmu a cestu růstu – je skutečně hodně podrobným systémem, který má stále co nabídnout. Někdy Vás zajímají spíše vztahy, rodina a láska, jindy spíše třeba práce, finance, kariéra a postavení, někdy naopak energie, zdraví a třeba i rozvoj duše, spiritualita - to všechno zde lze najít a také určit, jak se to bude v daném časovém období pro Vás vyvíjet. Někdo se zase touží věnovat nejrůznějším časovým obdobím univerzálně - pak se chcete ptát na minulé existence, jindy na dětství, někdy na současnost, na blízkou čí vzdálenější budoucnost.

A je jistě dobré to vše zjištěné vzít posléze alespoň poněkud do úvahy (jinak ale samozřejmě nikdo nemá patent na rozum) – a spolupracovat s vesmírem vně i uvnitř Vás, nikoliv jít proti němu – a předpokládá se, že právě pro toto zjištění, mimo hodnotu sebepoznávací, také přicházíte. Nicméně je na Vás, co si vezmete k srdci a co a kde jakkoliv uplatníte – tato odpovědnost Vám ostatně stejně nemůže být nikým jiným odejmuta.

Astrologická konzultace v Astro-Auře je sestavena tak, aby pro Vás byla co nejpřínosnější. Kromě běžného základu, který ve výčtu naleznete u jednotlivých typů konzultací v nabídce astrologických služeb, se také dozvídáte odpovědi na vlastní otázky a stáváte se tak sami spolutvůrcem celkové náplně setkání. Čas přitom skutečně velmi rychle ubíhá – spíše většinou ještě chybí, asi nikdy se nestalo, že by nebyl naplněn, tedy se určitě nenechte zmást uváděnou délkou jednotlivých sezení.

K tomuto typu konzultace je třeba poskytnout datum, čas a místo narození (Vaše osobní data jsou zde chráněna a nejsou využívána k žádným jiným účelům – vyjma případů, v nichž si sami přejete spolupracovat na některých projektech) – u té podrobné a partnerské předem, aby byl čas na přípravu. Pokud čas narození neznáte, je lepší si jej nechat vyhledat v porodnici, kde jste přišli na svět (od ročníku 1970 je toto ze zákona všude archivováno a informace Vám musí být poskytnuta). Anebo se alespoň pokusit z rodinných záznamů zjistit přibližné rozmezí či dobu dne narození. Jinak se to dá řešit ještě astrologickými korekturami, ale to je z mnoha úhlů pohledu pro obě strany velmi náročné a je lépe se tomu vyhnout. Pokud čas narození nezjistíte, nemá cenu si platit podrobnou osobní konzultaci – ale ta základní Vám i tak může být skutečně velmi užitečná, přestože zcela zákonitě  nebude tak přesná.

Astrologické (ale i jiné) písemné studie nejsou v současnosti běžně poskytovány, protože zabírají velmi mnoho času, úsilí – a není bohužel nikdy zcela jisté, zda budou plně využity. Naopak při osobní schůzce si sami určujete Vaše priority, účastníte se hovoru a pak si také automaticky můžete pro sebe odnést nejvíce – těším se tedy na Vás!

 

 

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2020

Tvorba www stránek zdarmaWebnode