Novinka roku 2016 navazující na všechny dosavadní bezplatné poradny -

Týdenní poradna zdarma   - je nazvána obecně jako esoterická (jsou použity různé obory Astro-Aury - astrologie, numerologie, tarot a ostatní druhy karet, ale také další, jemnější metody - podle Vašeho přání anebo podle zohlednění typu dotazu).

Každý týden bude vybrán a zodpovězen pouze jeden dotaz. Ev. výběr je preferován z těch, které jsou vážné, naléhavé anebo obsahují plná data (křestní jméno, datum, čas a místo narození) a další časové informace (kdy nastal problém, vznikla situace, data zúčastnělých osob atp.).

Týdenní esoterická poradna zdarma

Datum 10.10.2019
Vložil Hana
Titulek Vztah

Dobrý den, ráda bych se zeptala na vztah mezi mnou a jedním mužem, na kterého myslím. Budeme se vídat častěji, sblížíme se opět, je vidět nějaká společná budoucnost? Vím, že mu nejsem lhostejné, ale je to všechno takové zamotané. Předem děkuji. Hana. 23.2.1981

Datum 28.10.2019
Vložil Pro Hanu
Titulek Re: Vztah

Pěkný večer, milá Hani,
na spirituální úrovni je mezi Vámi určitá blízkost, dokonce zde máte více "síly" Vy sama. Ale k jejímu čerpání od Vás ten muž potřebuje skutečně hodně vnitřního klidu a k jakémukoliv rozhodnutí potřebuje vnímat nezpochybnitelný impuls z vlastního nitra. Pokud jej tento impuls povede k Vám, sám si Vás eventuálně vyhledá.
V běžném životě je však lépe neočekávat nic podobného a už vůbec ne příliš dychtivě - pozitivní energie tu sice také existuje, ale aktuálně není ani tak o vášni, jako spíše o skromnosti, ustoupení do pozadí anebo alespoň ovládané přiměřenosti všeho mezi Vámi s ohledem na minulost. A stejně: chuť věci rozhýbat nějakým vlastním přičiněním by mohla vést přesně k opačným výsledkům. I tak se mezi Vámi ukazuje nějaké "zaseknutí", které boří všechny občasné akčnější záměry. Platí sice to oboustranně, ale je pravda, že on je pasivnější.
Když ale tento čas nějak ochotněji "přetrpíte", můžete se ještě dočkat šance na nějaký nový začátek.
V neposlední řadě se tu ukazuje také celkový úbytek potřebné energie, dokonce se může u někoho z Vás či někoho, kdo Vám do Vašeho "vztahu" zasahuje, jednat o nějakou zdravotní nesnáz.
Když to shrnu, buďte pozitivní, ale ne navenek aktivní. Aktivitu používejte spíše třeba k tomu, že k němu budete posílat svůj cit na dálku - ale určitě ne jako snahu jej ovlivnit, ale jen jako nic neočekávající lásku.
Pak Vás spíše může život příjemně překvapit - JK.

Datum 09.10.2019
Vložil Michaela
Titulek Indigo

Dobrý den, chci se zeptat, jestli nemohu patřit ke skupině indigových lidí. Od malinka jsem v sobě měla pocit, ze je okolo mě něco víc, něco z čeho jsem chovala a doteď chovám velký respekt, měla jsem pocit nenaplněnosti, neporozumění ze strany druhých a do teď cítím, ze by si mě ostatní měli vážit, ale nikdo mě nedokáže docenit. Od malinka mám pocity úzkostí a deprese. Jsem velmi důvěřivá, ale ne naivní! Mám tušení a zvláštní pocity před tím, než se něco stane a díky tomu dokážu rozpoznat blížící se nebezpečí. Vím, ze jsem jiná. Od malinka uvažuju jinak, než moji vrstevníci. Nemyslim na sebe jen v případě, když se jedná o slušného člověka, ale jinak mi nedělá problém zachovat se sobecky, když citim, ze to sama pro sebe musím udělat. Záškodník jsem nikdy nebyla a pomáhám ostatním. Teď jsem vdaná a mám s manželem roční dceru, u které taky všichni pozorujeme odlišnost. Je nadanější, citlivější a prostě úplně jiná. Hodně v ní vidím sebe.
Teď mám krizi osobnosti. Nevím co se okolo mě děje i přes všechnu mou snahu vse pochopit. Teď mi byla zjištěna těžší forma adhd na který mám leky. Včera jsem narazila na tema indigové děti a myslím, ze to je to, co jsem cely život hledala. Ale nechci propadnou bludu.
Michaela roz. Horváthová 4.3.1999

Datum 14.10.2019
Vložil Pro Michaelu
Titulek Re: Indigo

Dobrý den, Michaelo,

děkuji Vám za otázku, důvěru. Víte, ten pojem "indigové děti" původně vychází z jasnozřivého pozorování jejich aury, ve které byly významně zastoupeny tóny právě této barvy. Ačkoliv neznám tu paní, která toto měla pozorovat, tento princip označení zde má jistě své místo, pokud to viděla správně ( to ale vůbec není zas tak samozřejmé) - tyto osobnosti skutečně jistě budou vykazovat mnohé odlišnosti, v nichž se nejedná o pouhý generační rozdíl.
Nicméně později se takto začaly označovat i děti a osobnosti, jejichž auru nikdy nikdo neviděl - a jen se podle jejich nejrůznějších povahových charakteristik a chování o jejich odlišnosti či výjimečnosti bohužel víceméně spekulovalo a stalo se to jednou z mnoha pomíjivých "esoterických" módních záležitostí.
Pokud chcete mít jistotu, najděte si někoho, kdo vidí všechny vrstvy a všechny struktury aury (můžete si o tom něco přečíst například v knihách Barbary Ann Brennan - právě ona popsala struktury aury, které jsem doposud jinde v literatuře nenašla, ač jsem se s nimi sama setkala ) - ale podle mě je takových lidí naprosté minimum, zato těch, kteří to o sobě tvrdí, bude asi dost...jako minimum a základní orientace by Vám také mohla prokázat službu nějaká kvalitnější fotografie aury, ale to je jen dílčí informace, navíc poněkud vytržená z kontextu, tyto fotografie mají ke skutečné auře totiž velmi, velmi daleko. Pokud tedy již neexistuje nějaký nový přístroj.
Pokud se tomu chcete věnovat v rámci Astro-Aury, v něčem Vám mohu být užitečná, na mnohé lze nahlížet například podle astrologie - a jistě lze nacházet příčiny a řešení té krize, v ostatním - a to i ohledně aury - například pracovat s aura-somou atp. - pak si prosím vyberte nějakou konzultaci, které naleznete v nabídce služeb. Ale a co se samotného plného jasnozření týká, musela byste hledat jinde.

Tak si všechno nechte projít hlavou, případně se kdykoliv ozvěte, zdravím Vás - J.Kuchtová.

Datum 08.08.2019
Vložil Kristýna
Titulek Laska laska

Dobrý den chtěla bych se zeptat na lasku jestli nekdy potkám to ho pravého jsem narozena 16.7.1992 dekuji Kristýna

Datum 16.08.2019
Vložil Pro Kristýnu
Titulek Re: Laska laska

Dobrý den,
ještě dostanete od osudu "nabídky", Kristýnko. Jen se nenechte negativně motivovat tím, co už jste v minulosti (karmické nevyjímaje) prožila. Také pro Vás může být všeobecně výhodné zaměřit se v první řadě na hlubší poznání sebe. Protože pak se snadněji a včas vyznáte v tom, co (nebo kdo) k Vám přichází a budete odolnější bez toho, abyste musela prožívat přílišná dramata. Bude pak pro Vás také mnohem snadnější regenerovat svoje hluboké city a dát jim v životě prostor, aniž byste za to platila příliš vysokou cenu - anebo se naopak bála něco ze sebe "investovat".
Takže na toho pravého jen pasivně nečekejte, ale "připravujte" se na něj :),
zdravím Vás, J.Kuchtová.

Datum 18.07.2019
Vložil Zdeněk
Titulek Profesní poslání

Dobrý den, stále naléhavěji se snažím "zjistit" v jaké oblasti, resp.kde konkrétně je moje profesní "místo" - zaměstnání, nebo lépe poslání v tomto životě?
Srdečně děkuji,
Zdeněk, 21.4.1964

Datum 18.07.2019
Vložil Pro Zdeňka
Titulek Re: Profesní poslání

Dobrý večer, pane Zdeňku,

děkuji Vám za otázku i důvěru. Nevěděl byste prosím alespoň přibližně čas svého narození a nenapsal i jeho místo?
Pak by odpověď mohla být konkrétnější... :)

Děkuji předem za odpověď - JK.

Datum 19.07.2019
Vložil Zdeněk
Titulek Re: Re: Profesní poslání

Dobrý den, tak nevím, jestli se moje předchozí odpověď odeslala, posílám znovu a předem mnohokrát děkuji:
Zdeněk Markvart, 21.4.1964 , narozen kolem 21.30 v Děčíně.
Srdečně děkuji,
778736385
zmarkvart@volny.cz

Datum 23.07.2019
Vložil Pro Zdeňka
Titulek Re: Re: Re: Profesní poslání

Dobrý den,
zobrazila se jen část, kterou můžete ve výpise dotazů vidět, děkuji tedy za doplnění informací, do týdne odpovím,
s pozdravem - JK.

 

Byli jste spokojeni?

Využili jste týdenní poradnu zdarma? Podělte se s ostatními o svou zkušenost.

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2020

Tvorba www stránek zdarmaWebnode