Tato stránka je v současné době určena už jen pro obecné dotazy

ohledně veškerých služeb poskytovaných Astro-Aurou.

 

 

Patří sem cokoliv, co Vás zajímá o zdejší práci, přístupu, filozofii atp. - anebo jakékoliv tématické věci, které potřebujete vědět,

ale které nespadají do oblasti poskytovaných služeb a konzultací.

 

 

Pro osobní dotazy využijte placené služby,

telefonickou astroporadnu zdarma anebo týdenní poradnu zdarma.

ZEPTEJTE SE

Datum 09.06.2015
Vložil Kateřina
Titulek problémy se zaměstnavatelem

Dobrý den, začátkem května mi skončila rodičovská dovolená. Měla jsem nastoupit do práce, ale prodejna, kde jsem pracovala je zrušená. Zaměstnavatel na mě vyvíjí nátlak, abych dala výpověd. Jsem na nemocenské, snáším to velmi špatně.
Vše jsem předala do právní poradny, čekám na vyjádření. mezitím mi zaměstnavatel snížil mzdový výměr.
Vím, že pracovat pro něj dál nebudu, je to nemožné a také není kde. Podaří se mi v blízké budoucnosti problém vyřešit? Já 4.5.1974. On 12.6.1968. Děkuji

Datum 09.06.2015
Vložil Pro Kateřinu
Titulek Re: problémy se zaměstnavatelem

Pěkný večer paní Kateřino -

velmi Vám děkuji za důvěru. Nicméně zde je prostor jen pro obecné dotazy ohledně Astro-Aury a jejích služeb. Pokud chcete do internetové poradny, vstupte prosím zde: https://www.astro-aura.cz/poradny/poradna-zdarma/. Můžete také využít telefonickou poradnu: https://www.astro-aura.cz/telefonicka-poradna-zdarma-/ - ta je zatím i pro neregistrované.

Pokud se chcete věnovat svým záležitostem naplno, pak si prosím vyberte některou konzultaci z nabídky služeb - možnosti najdete vždy u každého oboru - a je tu i VIP konzultace: https://www.astro-aura.cz/o-nas/.

Děkuji Vám, s pozdravem J.Kuchtová.

Datum 14.01.2015
Vložil Jaroslava Kuchtová, Astro-Aura
Titulek Prostor pro Vaše dotazy je opět otevřen

Datum 16.05.2014
Vložil Jaroslava Kuchtová, Astro-Aura
Titulek Uživatelům a čtenářům


Vzhledem k opakovanému a neustávajícímu, navíc zcela nesmyslnému narušování tohoto prostoru ze strany jakýchsi cizojazyčných dealerů reklamy (zřejmě), je tato stránka dočasně uzamčena. Vážní zájemci prozatím mohou využívat obvyklé komunikativní možnosti zveřejněné v kontaktu webu. Všem děkuji za laskavé pochopení.

Datum 10.05.2014
Vložil Smithe916
Titulek John

I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was curious what all is required to get set up? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very web savvy so I'm not 100 positive. Any recommendations or advice would be greatly appreciated. Thanks ffedcefddeakckcd

Datum 12.05.2014
Vložil For John
Titulek Re: John


Hallo John,

you can try: https://us.webnode.com/

with regards - J.K.

Datum 23.12.2013
Vložil Lenka
Titulek Odjet nebo zůstat

Dobrý den!
Právě řeším takový problém a nevím, ke komu jinému se obrátit, než ke hvěždičkám :).
Narodila jsem se 10.10.1992, cca ve 2 hodiny ráno.
A nyní k dotazu:
Žiji v ČR, ale původu mám ruský. Přítele mám z Ukrajiny a spolu žijeme v ČR. Nedávno jsem se ale seznámila přes internet s jiným mužem, který žije v Moskvě. Je mi s ním fajn, je ke mne pozorný a hodně se snaží, abychom byli spolu. Jsem ochotna tu vše nechat a odjet do Ruska k němu. Mám ale strach, že se vzdám všeho kvůli ničemu a udělám velkou chybu.
Mám zde dobrou práci a s nynějším přítelem mám opravdu všechno. Ale stále mne to táhne do Moskvy.
Letenku už mám koupenou a vše je připravené. Odletět bych měla 21.února 2014.
Chtěla bych se zeptat, jak to vidí hvězdy, zda-li je lepší zůstat nebo nemusím mít obavy z odjezdu do Ruska.
Moc Vám děkuji za odpověď!
Krásné Vánoce!

Datum 26.12.2013
Vložil Pro Lenku
Titulek Re: Odjet nebo zůstat


Krásný sváteční den milá Lenko -

- velmi si vážím Vaší důvěry a děkuji Vám za Váš dotaz i přání. Tato otázka ovšem svým druhem patří ke konzultacím, proto si prosím vyberte z nabídky služeb Astro-Aury - pokud preferujete právě ty hvězdičky, tak například na:

https://www.astro-aura.cz/astrologie/nabidka/

anebo na:

https://www.astro-aura.cz/vip-konzultace/.

Je to pro Vás zdaleka ten nejpřesvědčivější způsob, protože pak můžete řešit svá rozhodnotí opravdu celistvě a tedy si za nimi i bez pochybností - a to i v budoucnosti - stát. To se Vám, myslím, ve Vaší situaci bude jistě více než jen hodit. Uvažujete o kroku, který je vážný - a dotýká se nejen Vás osobně. A nemáte k němu dostatek osobních podkladů, který byste mít měla - ale to jistě víte sama velmi dobře.

Pokud i přesto chcete využít poradny zdarma, která je většinou jen dílčí, protože k ní není potřebná zpětná vazba, naleznete ji na:

https://www.astro-aura.cz/poradny/poradna-zdarma/

- a poradna písemná placená je potom zde:

https://www.astro-aura.cz/placena-poradna2/.

Také Vám přeji moc pěkné svátky a do celého nového roku především hodně dobrého - a jistě i štěstí právě v lásce!

Datum 17.07.2013
Vložil martina
Titulek cisteni caker

dobry den......rada bych Vas poprosila o radu ohledne me prace......pracuji jako masazni terapeutka v ozdravnem studiu......zacala jsem po nabidce od majitelky studia provozovat cisteni caker klientum..........zaucila mne.........a ja vnimam energie svymi dlanemi.........pozdeji,kdyz klienta da se rici lidove prectu........mam mu sdelit vysledek........svou praci se snazim delat velmi svedomite a poctive,od srdce.........kvalitne........rada bych poprosila o radu...jak pomoci lidem,kdyz ctu tyto energie...Nerada bych nekomu ublizila.......jak mam poznat co mohu sdelit a co je lepe nevyslovit.....jak mam poznat ze to co ke me prichazi je to co mam klientovi vyslovit?jak se v tom mam zorientovat..rada bych vedela zda vubec mohu toto delat,zda to neni proti zakonu vesmiru....dekuji velice za pomoc a odpoved....Martina

Datum 18.07.2013
Vložil Pro Martinu
Titulek Re: cisteni caker


Pěkný večer, milá Martino –

- děkuji Vám mnohokrát za důvěru. Je doopravdy moc dobře, že se takto ptáte a snažíte se být zodpovědná. To je základ – a už toto samo o sobě naznačuje Vaše lidské kvality, které jsou pro podobné usilování jistě tou nejspolehlivější základnou.

Na Vaši otázku se lze dívat z mnoha úhlů pohledu, jen některé naznačím – jinak je to asi spíše na telefonát atp., tak se kdykoliv eventuálně ozvěte, ať sem nemusím psát romány… :-)

V první řadě je tu úroveň profesní – co všechno jste schopna a jak přesně vnímat (protože čakry a jejich vrstvy jsou mnohem členitější, než se v běžné literatuře uvádí) a jak jste schopna to zasadit do rámce rozlišení osobnosti – a co vlastně o těchto souvislostech vůbec víte. To, že jste byla „zaškolena“ je sice hezké, ale Vaše školitelka by Vám měla pomoci i s tím ostatním na co se tu ptáte (ne že bych se Vám nechtěla věnovat, ale ona Vás učila a neměla by to nechat nedokončené) – anebo je třeba připustit, že potřebujete ještě nějaký další, spolehlivý kurz, který Vám Vaše pochybnosti vyjasní a doplní eventuální mezery. Nejde jen o zdatnost v tom, v čem se školíte – ale také právě o zdatnost v samotné práci s klientem, o zdatnost v přístupu k němu. Jsou sice věci, které přicházejí až s praxí, jako ostatně v každém oboru lidské činnosti, ale kvalitní vyškolení by Vás mělo připravit velice plnohodnotně jistě i v tomto směru.

Další věcí je Vaše vlastní osudové určení a směr vývoje a rozvoje – a nakolik je s těmi to pracovními tématy u Vás v souladu. Základ je také vždy znát dobře nejprve sebe sama a svůj potenciál (a tedy i své čakry, jejich významy, provázanosti s charakterem, během života atp). – na tom „trénujte“ své terapeutické schopnosti jako první, teprve až potom si můžete troufnout i na druhé lidi, nejlépe dobrovolníky – „neznámí“ klienti mohou přijít na řadu vlastně až úplně nakonec. Záleží také, kolik vlastně je Vám let, co všechno Vám Váš věk může dávat jako plusy, ale eventuálně i mínusy.

Další záležitost je samotná náplň Vaší činnosti – jde-li o čištění čaker (předpokladem je samozřejmě to skutečně umět), jde spíše následně o to, poučit klienta jak se má chovat, aby si nový stav udržel co možná nejdéle. Za čas (u každého v jiný čas) se vše jinak zcela spolehlivě vrátí do starých kolejí, pokud se nepoučí a pokud nebude tyto rady ve svém životě uplatňovat. Proto musíte vědět, kde přesně dělá chybu ten který člověk - to je u jedné čakry u každého člověka třeba i hodně jiné – a dokázat mu to vysvětlit tak, aby pochopil a mohl to a chtěl vůbec přijmout a pracovat na tom, na sobě samotném. To není jen otázka Vaší intuice, ale především Vaší schopnosti umět přesně vnímané vyhodnocovat – a to se také člověk musí nejprve naučit.

Je rozdíl mezi tím někomu pomoci – a tím, něco mu pak dále sdělovat. Někdy stačí spíše říci jen minimum prostými a empatickými slovy. „Méně“ často, především v tak citlivých záležitostech, znamená více. Lékař přece také s pacientem nemusí vždy vést odborné hovory, ale měl by jej prostě pomoci uzdravit. Otázka zodpovědnosti také musí mít i pro Vás své hranice, jinak se z takové práce sesypete. Totéž platí o Vaší očistě od energií klientů a o dočerpání vynaložené síly.

Toto skutečně nejsou žádné věci na hraní… je tu samozřejmě, a to dokonce zcela v prvé řadě, i otázka Nejvyšší Energie (jak Vy píšete „zákony vesmíru“), ze které vše pramení a ve kterou byste měla mít plnou důvěru – a k Ní byste měla nejprve svůj vlastní vztah co nejvíce poznávat, tedy učit se i v tomto směru, a i nadále a trvale kultivovat, protože jen tím pak rostete správně a máte ochranu a podporu v celém svém životě, nejen v takovéto práci. Mohla bych pokračovat, ale snad Vám to takto nyní stačí – anebo jak jsem již napsala, se kdykoliv ozvěte.

Prozatím Vám přeji mnoho vytrvalé zodpovědnosti, upřímnosti, ale i radosti a dobrých výsledků ve Vaší nové snaze.

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2020

Tvorba www stránek zdarmaWebnode