Astro-Aura


Astro-Aura je malá poradna, která principiálně vychází ze sebepoznávacích metod - jejími stěžejními obory jsou především:

 

ASTROLOGIE * AURA-SOMA FILOZOFIE ADVAITA

 MEDITACENUMEROLOGIE * RELAXACE * TAROT

                                                                                                          

            

  Jejím úkolem  je pomoci Vám vyznat se lépe v sobě samotných a především naučit Vás nakonec zcela samostatně pracovat se vším, co Vám bylo dáno jako vklad do života tak, abyste mohli co nejsprávněji a nejzodpovědněji plnit Vaše vlastní úkoly. Setkáte se zde s celostním a transformačním přístupem, který automaticky předpokládá i rozbor a úsilí o "rozpuštění" karmického zapřičinění, které následně dokáže poskytnout růst vyzrálé osobní svobody a tvorbu pozitivní budoucnosti.

 

Můžete si zde libovolně vyžádat individuální i partnerské poradenství - konzultace, osobnostní studie, tématické přednášky, semináře i některé kurzy.
V novější nabídce jsou také ochranné vůně

SACRED SPACE FRAGNANCESMeditovat a  trávit krásné chvilky můžete u barevných jaků

MEDITACE S BAREVNÝMI JAKY
Historie Astro-Aury

Začátek oficiální praxe patří do roku 1998.

V současné době je možné objednávat si studie (přehled na vyžádání), konzultace (vedené nejen osobně, ale i e-mailem, po telefonu a on-line) a využívat veškeré služby - a to i ve formě dárkových poukazů.

Byli jste spokojeni?

Navštívili jste Astro-Auru anebo využili službu na dálku? Podělte se s ostatními o svou zkušenost. Za Vaše laskavé reakce velmi děkujeme.

Čtenáři, klienti a spřízněné duše ...


Vítejte v Astro-Auře!Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2022

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode