VIP KONZULTACE

 

Od roku 2012 máte možnost využít zcela novou službu Astro-Aury, tak zvanou VIP konzultaci, prostřednictvím níž si můžete pro sebe vyzískat výhodu nejen časovou, cenovou, ale i z hlediska samotné náplně konzultace (tuto si tvoříte sami svými dotazy anebo i preferovanými metodami).

Tato forma forma konzultace je jako jediná ze všech poradenských služeb Astro-Aury ohodnocena hodinovou sazbou (600,-Kč/h) a je proto určena spíše  pro informační než současně víceméně prožitkový rámec, jak je tomu automaticky u všech ostatních služeb.

 

Lze se objednat předem (nejméně) jeden den, pak máte záruku, že svůj čas i finance využijete naplno.

Pokud se objednáváte přímo v den konzultace, může se Vám stát, že termín nebude možné v ten den uskutečnit a také že bude nutné v jejím průběhu provádět sestavování horoskopů či numerologické výpočty, což Vás samozřejmě naopak velmi znevýhodňuje.

Trvá však výhoda možnosti objednat se do druhého dne - je ale pro Vás většinou nutné mít možnost respektovat  čas nabídnutý k této konzultaci.

I u této služby je možné volit  telefonní kontakt než jen osobní (jehož možnosti jsou velmi omezeny).

 

Infrmace o všech ostatních konzultacích a službách Astro-Aury naleznete na www.astro-aura.cz/kde-naleznete-kompletni-nabidku-sluzeb/.

 

 

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2020

Tvorba www stránek zdarmaWebnode