Motýlí esence

 

Motýlí esence – je zcela nová úroveň potenciálu barev v celém dosavadním systému Aura-somy. Jejich „tvůrce“ pan Erik Pelham na nich pracoval za podpory Slunečních bytostí, které každou esenci zvlášť energetizovaly. Sluneční esence jsou tedy nositeli  nejvyšších vibračních frekvencí v našem planetárním systému - jejich zdroj je totiž v samotném Slunci – vládci naší soustavy.

Tyto vibrace barev umožňují dosažení nových, velmi vysokých stavů vědomí a umožňují nám rozvíjet náš nejzazší potenciál. Jsou sice podobné barevným tinkturám Aura-somy, ale rozšiřují terapeutické působení barvy do zcela nových dimenzí – jsou proto velikým krokem vpřed v celém jejím systému.

Dosavadní seslané jemné energie barev byly v jejich hrubší frekvenční formě – a tyto byly přijímány na fyzickém/éterickém plánu života. Motýlí esence však obsahují energie barev v jejich nejvyšším stavu – v takovém, v jakém opouštějí úroveň samotného Slunce – tedy ještě předtím, než jsou vysílány do ostatních úrovní života.

Jsou to velice čisté a tím i silné vibrace barev a s jejich využitím naše schopnost pracovat na jemnějších aspektech sebe sama diametrálně vzrůstá. Každá jejich barva je étericky spojena s druhem motýlů – odtud také existují jejich jména. 

 

Motýli jsou pozemským projevem této energie – nejsou však jejím zdrojem. Jsou jen zářivě barevnými posly, kteří reprezentují Sluneční bytosti barev. Motýli zde na Zemi tak ztělesňují jemné energie stejně tak jako květiny, drahokamy, krystaly, mořští tvorové a mnozí další.

 

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2020

Tvorba www stránek zdarmaWebnode